Młodzi naukowcy zachwyceni Górami Świętokrzyskimi

„Ten wyjazd, to był strzał w dziesiątkę … Zwiedzanie, wspinanie, poszukiwanie, eksperymentowanie, sport i rozrywka zaspokoiły wszelkie oczekiwania” – tak swój pobyt i udział w warsztatach zorganizowanych w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach relacjonują uczestnicy czerwcowych zajęć z cyklu Geo-Learning ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.

Równie zadowoleni, bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, Chęciny opuszczali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 261 w Warszawie, którzy swoje warsztaty geologiczne ukończyli zaledwie kilka dni później.

marzec 15, 2024

MEMORIAM DRA PIOTRA ZIÓŁKOWSKIEGO

Władze Rektorskie Uniwersytet Warszawski, władze Wydziału Geologii UW, samorządowcy, przedsiębiorcy, naukowcy i współpracownicy oraz rodzina wzięli udział w pięknej uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej, poświęconej Śp. Dr Piotrowi Ziółkowskiemu  - współtwórcy i pierwszego kierownika Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego
marzec 13, 2024

Badania międzynarodowe w ramach programu merged

Za nami międzynarodowy kurs, w ramach którego gościliśmy w Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego ponad 30 studentów z całego świata m.in Armenii, Danii,Ekwadoru, Finlandii, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Kanady, Kazachstanu, Niemiec, Peru, Polski, Szwecji, Republiki Togo, USA i Walii.

luty 17, 2023

BraveCamp 2023 - Edycja zimowa

Dziś to już chyba tradycja?! BraveCamp z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego, ponownie zawitał ze swoją zimową edycją do ECEG. Stawką dla uczestników tegorocznych zmagań biznesowych były granty o łącznej wartości 12 000 zł!