Image is not available
Image is not available
Slider

EDUKACJA

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej jest unikatowym na skalę europejską ośrodkiem naukowo-dydaktycznym. Dostępny w ramach kompleksu zespół laboratoriów znacznie rozszerza specjalistyczną ofertę edukacyjną, umożliwiając prowadzenie zaawansowanych prac nauko-badawczych i szkoleniowych, zarówno w dziedzinie geologii, jak i nauk pokrewnych.

Obiekt na co dzień, służy pracownikom naukowym, specjalistom branżowym oraz studentom uczelni polskich i zagranicznych. Doskonale wyposażone sale audytoryjne, konferencyjne, pracownie dydaktyczne i laboratoria umożliwiają realizację badań oraz kursów specjalistycznych  na wszystkich poziomach edukacji.

Centrum jest ponadto idealnym miejscem dla organizacji warsztatów edukacyjnych oraz zielonych szkół skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do miłośników geologii.

Oferujemy Państwu szeroką gamę warsztatów geo-edukacyjnych, stanowiących znakomite dopełnienie wiedzy zdobywanej w szkole. Praca w terenie, interakcja poprzez doświadczenia i warsztaty -  to elementy, dzięki którym uczestnicy naszych warsztatów mają możliwość odkrywania przyrody i geologii poprzez bezpośredni z nią kontakt. Tworzenie wybuchających wulkanów, warsztaty mikroskopowe, makroskopowe rozpoznawanie minerałów, skał oraz skamieniałości, zajęcia komputerowe, warsztaty „EARTH” z modelowania globalnych zjawisk atmosferycznych, „Skarbnica Ziemia”, czyli poszukiwanie geologicznych perełek w terenie oraz wycieczki krajoznawcze pod hasłem ekoregiony, czy historia planety „Ziemia”, to tylko niektóre spośród fascynujących zajęć realizowanych w ramach ⇒ Warsztatów Geo-Learning

ZOBACZ OFERTĘ WARSZTATÓW www.geolearning.pl

REZERWUJ ⇒ przez Geo-learning lub Kontakt

 

 

logounia

Budowa Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

deklaracja