Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej to nowoczesny ośrodek naukowo-badawczy i centrum konferencyjne Uniwersytetu Warszawskiego. Obiekt malowniczo wpisany w krajobraz wnętrza nieczynnego kamieniołomu Rzepka w Chęcinach, w województwie świętokrzyskim - uznawanym za niepowtarzalny, a wręcz wymarzony „poligon” badawczy dla geologów z kraju i ze świata.

Centrum zapewnienia dostęp do najnowocześniejszych technologii. Dzięki dostępnej bazie laboratoryjnej daje możliwość prowadzenia profesjonalnych badań geologicznych oraz edukację wysokiej klasy specjalistów, zarówno w dziedzinie geologii, jak i nauk pokrewnych.

Najlepszy budynek użyteczności publicznej w Polsce w prestiżowym konkursie European Property Awards. Niezwykle oryginalny pod względem swojej architektury na co dzień służy studentom i pracownikom naukowym.

Kompleks posiada ogromny potencjał szkoleniowo-konferencyjny. Nowoczesny i przestronny układ sal audytoryjnych i dydaktycznych wraz z bazą hotelową dostosowane są do współczesnych wymogów użytkowych. Tym samym obiekt stanowi idealne miejsce do realizacji profesjonalnych szkoleń, sympozjów branżowych oraz konferencji.

edukacja

BADANIA

konferencje

Korzecko 1C, 26-060 Chęciny
Magdalena Jamrożek - Rezerwacje
+48 793 162 933
Agnieszka Bucka - Administrator
+48 604 524 752
dr Piotr Ziółkowski - Kierownik ECEG
ECEG - Ochrona

Please publish modules in offcanvas position.