Image is not available
Image is not available
Slider

12. edycja Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp!

Blisko tydzień gościliśmy w ECEG uczestników 12. edycji Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp, którzy pracowali pod okiem ekspertów nad swoimi projektami biznesowymi, udoskonalając je by nadać im najlepszą jakość! Nastęnie 20 września w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa.
Ta edycja była dla nas niezwykle wyjątkowa, prócz studentów i studentek Uniwersytetu Warszawski i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, do uczestników dołączyli również studenci z Akademii Leona Koźmińskiego - Kozminski University
 
Galę Finałową zaszczycili naprawdę znamienici goście!
Wydarzenie otworzyli:
➡️JM Rektor UW prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak
➡️Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Michał Goszczyński, który odczytał list Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Marii Mrówczyńskiej
➡️Prorektor UW ds. rozwoju, prof. dr hab. Ewa Krogulec
➡️Kanclerz UW Robert Grey.
 
A oto laureaci 12. edycji BraveCampu:
1. miejsce i Nagroda Publiczności – Weronika Bagniewska, Kognitywistyka - Uniwersytet Warszawski.
PROJEKT: ESI - rewolucja w notowaniu i nauce - aplikacja/platforma utrwalająca wiedzę z notatek z wykorzystaniem AI i grywalizacji.
 
2. miejsce i Nagroda UWRC – Magdalena Justyniarska, Wydzial Lekarski, Warszawski Uniwersytet Medyczny.
PROJEKT: Cellbeing - Dostawka do mikroskopu świetlnego analizująca obraz hodowli w czasie rzeczywistym.
 
3. miejsce – Andrzej Malinowski, Zarządzanie Strategiczne, Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University.
PROJEKT: Parently - marketplace dla rodziców.
 
Nagroda Absolwentów BC – Paulina Rosiek, Chemia, Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytet Warszawski.
PROJEKT: Nauka w terenie – aplikacja mobilna łącząca idee edukacji pozaformalnej i gry miejskie.
Serdeczne gratulacje!
 
Organozatorem wydarzenia był Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.
 
 
listopad 28, 2024

II Ogólnopolska Narada o Lasach

Starolasy, nowe rezerwaty przyrody i lasy społeczne ogłoszone podczas "II Ogólnopolskiej Narady o Lasach" w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego.
listopad 22, 2024

Interdyscyplinarna Konferencja Szkoły Doktorskiej

W Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się II Konferencja Interdyscyplinarna Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych Uniwersytet Warszawski. W trakcie wydarzenia doktoranci IV roku przedstawili rezultaty swojej dotychczasowej pracy naukowej i podsumowali uzyskane wyniki.
listopad 12, 2024

SAMORZĄD STUDENTÓW WYDZIAŁU SOCJOLOGII UW

Te spotkania w ECEG to już chyba tradycja. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy gościć super ekipę studentów Wydziału Socjologii UW. Dziękujemy za wizytę, a przedstawicielom Samorządu Studentów WS za profesjonalną organizację spotkania!
wrzesień 24, 2024

Senat UW

W dniu 23 września w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej odbył się Senat UW oraz spotkanie zespołu Rektorskiego i Kanclerskiego z gronem Dziekanów, Dyrektorów i Kierowników Jednostek Dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
wrzesień 23, 2024

12. edycja Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp!

Blisko tydzień gościliśmy w ECEG uczestników 12. edycji Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp, którzy pracowali pod okiem ekspertów nad swoimi projektami biznesowymi, udoskonalając je by nadać im najlepszą jakość! Nastęnie 20 września w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa.
wrzesień 19, 2024

KURSY GEOLOGICZNE GPR&ERT

Studenci Wydziału Geologii UW i UCBS UW Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska (MSOŚ) odbyli 7-dniowy kurs z zakresu zastosowania metody georadarowej i elektrooporowej.  Metody GPR i ERT to badania, które znajdują zastosowanie w rozpoznaniu budowy geologicznej szczególnie na obszarach powydobywczych. Stosowane są w celach inżynieryjnych, hydrogeologicznych, w górnictwie oraz w szeroko rozumianej dziedzinie ochrony środowiska.
wrzesień 19, 2024

CORE LOGGING SCHOOL

Za nami konferencja i warsztaty CORE LOGGING SCHOOL zorganizowane w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej przez z Polskie Towarzystwo Geologiczne.

 

 

logounia

Budowa Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

deklaracja